Sprzedaż jachtów

PLATINUM 35

Jacht Platinum 35, charakteryzuje się kokpitem salonowym, nowoczesnymi liniami oraz dynamicznym hardtopem, który nadaje jednostce sportowego zacięcia.
Dzięki optymalizacji kształtu kadłuba Platinum 35 zachowuje stateczność i bardzo dobrą sterowność przy dużych prędkościach oraz znakomitą manewrowość w sytuacjach portowych.

Jako jeden z niewielu jachtów motorowych tej klasy oferuje możliwość zamontowania górnego pokładu słonecznego tzw. flybridge. Daje on możliwość sterowania jachtem z góry oraz zapewnia dodatkową i komfortową przestrzeń dla pasażerów a także pozwala cieszyć się żeglugą na świeżym powietrzu.

Kilka słów o konstrukcji Platinum 35.

Największym atutem Platinum 35 jest możliwość nieograniczonej konfiguracji zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej. Pokład salonowy podzielony został na cześć nocną i dzienną.

W części nocnej znaleźć można od dwóch do czterech zamykanych kabin oraz nawet dwie łazienki. Przestronna część dzienna składa się zaś z dużego stołu z półokrągła kanapą, zamykanego kambuzu oraz sterówki. Panoramiczne okna wpuszczają do wnętrza duża ilość światła oraz zapewniają znakomitą widoczność. W zewnętrznej części rufowej znajdują się siedziska oraz obszerna platforma kąpielowa.

Dzięki wysuniętemu w kierunku rufy hardtopowi, istnieje możliwość założenia cabrio i całkowitego zamknięcie tylnej części jachtu. Platinum 35 jest oferowane w wielu wariantach napędowych z jednym lub dwoma silnikami zaburtowymi o różnych mocach, lub sprawdzonymi i niezawodnymi silnikami stacjonarnymi renomowanej firmy Yanmar.

JACHT PLATINUM 35

Specyfikacja techniczna

Producent:
Odysseya Yachts S.C.

Rok produkcji:
2021

Długość kadłuba:
9,89 m

Szerokość kadłuba:
3,50 m

Zanurzenie:
min. 0,50 m

Waga standardowa:
min. 4700 kg

Zbiornik wody:
240 L

Zbiornik fekaliów:
2×50 L

Zbiornik paliwa:
270 L

Silnik (KM):
Yanmar od 35 KM

Koje / Osób:
8

Kategoria CE:
C-8, B-6

Interesuje Cię Oferta?

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz poniżej. Nasz Agent skontaktuje się z Tobą w pierwszym możliwym terminie.

    Adres:

    Obala Sv. Ivana 47e, 22242
    Jezera, Chorwacja