Zapraszamy na pokład

Maxum 2400 Sc - Avalon

Avalon to typowy, amerykański speed boat, dzięki któremu możesz przeżyć niesamowitą przygodę w ciągu zaledwie jednego dnia. Utrzymana w oldschoolowym stylu Miami Vice, motorówka została wyprodukowana w 2003 roku i jest wyposażona w wygodną skórzaną kanapę oraz zestaw foteli dla 8 osób ze skipperem. Do dyspozycji wynajmujących pozostaje również mesa z rozkładanym łóżkiem, telewizor, wc, dwa prysznice, pokład kąpielowy, lodówka, stolik i zestaw pokładowego nagłośnienia JBL.

Jeśli dodamy do tego mocny 350 konny silnik V8 oraz maksymalną prędkość ponad 45 węzłów, wychodzi nam idealna alternatywa dla ciasnych pontonów, za pomocą których w przeważającej większości realizowane są podobne jednodniowe wyprawy.

Jakość to podstawa!

Naszym celem jest dostarczenie zupełnie nowej jakości wycieczek jednodniowych, których nie zapomnisz przez długi czas.

Każdą wyprawę realizujemy z największą dbałością o szczegóły, indywidualnym podejściem do potrzeb każdego z klientów oraz profesjonalną obsługą skipperów z wieloletnim doświadczeniem.

Jedyne co musisz zrobić to zabrać ze sobą dobry humor i niezawodnych kompanów.

Jak działamy?

W naszej ofercie aktualnie znajduje się 5 rodzajów wycieczek, o których więcej dowiesz się, czytając szczegółowe opisy każdej z nich. Są to standardowe miejsca, które postaramy się pokazać w zupełnie niestandardowy sposób.

Wodospady Krka, Park Narodowy Kornati czy Perły Riwiery Szybenickiej to absolutny “must have”, dla każdego, kto udaje się na urlop w te rejony Chorwacji.

Dodatkowo współpracujemy z naszymi klientami na zasadach partnerskich, więc jeśli tylko w Twojej głowie powstanie pomysł na swoją własną wycieczkę, zgłoś się do nas. Pomożemy w realizacji każdego, nawet najbardziej szalonego przedsięwzięcia.

Jesteśmy elastyczni i za każdym razem dopasowujemy się do indywidualnych wymagań, co z kolei przekłada się na zadowolenie i poczucie braku ograniczeń podczas eksploracji najpiękniejszych rejonów Chorwacji.

Chorwacja w Pigułce?

Zobacz propozycję Naszych Wycieczek

Poniżej przedstawiamy ofertę naszych wycieczek jednodniowych. Pamiętajmy jednak, że do każdej z nich można podejść w swój autorski i oryginalny sposób.

Jeżeli masz Wątpliwości

Napisz do nas!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

    Adres:

    Obala Sv. Ivana 47e, 22242
    Jezera, Chorwacja