Tow Tube - Powered by Fun!

Kąpielowe loty to nic innego jak masa dobrej zabawy z wykorzystaniem możliwości, jakie daje nasza motorówka. Jest to najkrótsza i dedykowana wyłącznie świetnej zabawie możliwość spędzenia wolnego czasu w niedalekiej odległości od Twojego miejsca wypoczynku.

Jeśli lubisz adrenalinę, to na pewno dostarczymy ją w wystarczającej ilości, ciągnąc za sobą tzw. Tow Tube, czyli wielkie dmuchane koło. Dodatkowo pokażemy prawdziwe możliwości naszego speed boat’a, kręcąc bączki na wodzie albo przetestujemy prędkość łódki do maksimum. To wszystko okraszone dobrą muzyką, kieliszkiem Prosecco oraz kąpielą w lazurowej zatoce spowoduje, że ten krótki wypad pozostanie niezapomniany na długi czas.

Pomysłów jak zwykle jest sporo, a sama aktywność w dużej mierze zależy od indywidualnego podejścia naszych klientów. Najważniejsze jednak jest to, że działamy Powered by Fun :).

Plan Wycieczki

Sesja poranna: 10:00 – 14:00
Start około godziny 10 z umówionego wcześniej miejsca. Następnie rozpoczynamy wszelkiego rodzaju aktywności. Czas trwania to około 2 godziny. W trakcie tych dwóch godzin po prostu dobrze się razem bawimy, wykorzystując możliwości speed boat’a, następnie transferujemy się na lunch oraz drinka do pobliskiego Tribunji. Zabawę kończymy około godziny 14 w miejscu startu. Pamiętajmy jednak, że plan każdej wyprawy może ulegać zmianie ze względu na warunki pogodowe lub indywidualną wolę klientów.

Sesja wieczorna: 16:00 – 20:00
Start około godziny 16 z umówionego wcześniej miejsca. Następnie rozpoczynamy wszelkiego rodzaju aktywności. Czas trwania to około 2 godziny. W trakcie tych dwóch godzin po prostu dobrze się razem bawimy, wykorzystując możliwości speed boat’a, następnie transferujemy się na lunch oraz drinka do pobliskiego Tribunji. Zabawę kończymy około godziny 14 w miejscu startu. Pamiętajmy jednak, że plan każdej wyprawy może ulegać zmianie ze względu na warunki pogodowe lub indywidualną wolę klientów.

Cena

300 Kn / Osoba

Maksymalna ilość osób: 6

W cenie:
Speed Boat
Skipper
Prosecco
Muzyka
Tow Tube
Dużo dobrej zabawy

Chcesz poznać Szczegóły?

Napisz do Nas lub Zadzwoń

+385 99 4844 599
info@emu-yachting.com

    Adres:

    Obala Sv. Ivana 47e, 22242
    Jezera, Chorwacja

    Pokaż inne wycieczki