Plan ramowy

Riviera Šibenik znajduje się na południu wybrzeża północnodalmackiego i uważana jest za klejnot Północnej Dalmacji. Jest to archipelag z 249 wyspami, z których tylko nieliczne są zamieszkane.

Standardowo wycieczka swój początek ma w ACI Marina Jezera, gdzie spotykamy się we wcześniej umówionym miejscu, następnie rozpoczynamy przygodę łagodnym przejazdem na Prvič Luka. To około 10 minut płynięcia od Jezery, spokojnym tempem. Jest to idealne miejsce, by rozpocząć dzień filiżanką dobrej kawy i opowieściami o Fauście Vrančic, wynalazcy spadochronu, który urodził się właśnie w tej Chorwackiej wsi.

Kolejnym niezwykle urokliwym i ważnym punktem tej wyprawy jest panorama Szybeniku widziana z perspektywy kanału Szybenickiego, który jednocześnie jest ujściem rzeki Krka do Adriatyku. W tym miejscu warto spędzić kilka dłuższych chwil, które zakończą się kąpielą w zatoce przy twierdzy św. Mikołaja.

Następnie udajemy się w kierunku wyspy Kaprije, gdzie planowana jest przerwa na Lunch w restauracji Adria lub Kunjka. Świetną alternatywą jest również miasto Tribunji, którego wybrzeże uważane jest za jedno z ładniejszych miejsc na riwierze. Wycieczkę kończymy kolejną kąpielą w zatoce niedaleko Jezery.

Pamiętajmy jednak, że plan każdej wyprawy może ulegać zmianie ze względu na warunki pogodowe lub indywidualną wolę klientów.

Cena

650 €

Maksymalna ilość osób: 6

W cenie:
Speed Boat
Skipper
Prosecco
Dużo dobrej zabawy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas lub zadzwoń.

+385 99 4844 599
info@emu-yachting.com

    Adres:

    Obala Sv. Ivana 47e, 22242
    Jezera, Chorwacja

    Pokaż inne wycieczki