SUP - Czyli, Stand Up Paddling

Paddleboarding to ciekawa alternatywa dla motorowodnych i żaglowych szaleństw a zarazem doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu. Jako, że ten rodzaj związanej z wodą rozrywki jest napędzany za pomocą wiosła, nie uzależnia nas w żaden sposób od warunków pogodowych. Dzięki lekkiej i bardzo wytrzymałej konstrukcji deski, żadna zatoka lub mała bezludna wysepka nie stanowi dla nas problemu.

Jest to również doskonały sposób na poprawę swojej tężyzny fizycznej, gdyż pływanie za pomocą SUP nie jest wcale, aż tak proste jak mogłoby się wydawać.

Jak to działa?

Nie ważne czy co chwilę wpadasz do wody, stoisz, klęczysz czy siedzisz.

Pewne jest tylko jedno, będzie z tego dużo zabawy!

Podczas pływania na desce wykorzystujesz wszystkie swoje partie mięśniowe, dlatego możemy zagwarantować, że nawet po jednym dniu poczujesz się jak po dobrym treningu.

Najważniejsze informacje

Wynajem SUP

Nic w tym strasznego! Decydując się na wynajem, otrzymujesz pełny zestaw sprzętu w postaci: Deski, Wiosła, Pompki, Kamizelki Ratunkowej, Plecaka do wygodnego transportu oraz wózka, jeśli chcesz przewieźć deskę na dłuższym dystansie.

Posiadamy SUP-y naprawdę wysokiej jakości a zarazem dostosowane do potrzeb każdego z potencjalnych klientów. Dzięki możliwej redukcji dodatkowej płetwy stabilizującej, możesz dostarczyć sobie jeszcze większej ilości wrażeń jeśli ten rodzaj sportu jest już Ci dobrze znany.

Jeśli nie – gwarantujemy, że po pierwszym razie znajdziesz ochotę na więcej.

Poznaj

Najważniejsze aspekty

Aktywny relaks

Korzystaj z uroków Adriatyku, dobrze się bawiąc i spalając kalorie. Decyzja czy chcesz poleżeć i pokołysać się na falach czy ścigać ze znajomymi, należy tylko i wyłącznie do Ciebie!

Sport dla każdego

Deski SUP to rozrywka dla każdego, najważniejsze jest to, że to wcale nie jest takie trudne. Gwarantujemy, że pływać nauczysz się w zaledwie kilka minut.

Kopalnia pomysłów

Rodzinny wypad na plażę, impreza firmowa, chwila chilloutu, trening czy urodziny. Każda okazja jest dobra na SUP.

Trening ogólnorozwojowy

Pływanie na SUP-ie to świetny trening równowagi i kontroli całego ciała. Podczas godziny pływania, możesz spalić nawet 700kcal!

Ile kosztuje taka rozrywka?

Cennik

Decydując się na wynajem, otrzymujesz od nas kompletny zestaw SUP wraz z plecakiem.

W skład zestawu wchodzą:

Deska SUP

Wiosło

Siedzonko

Smycz na kostkę

Pompkę

Torbę transportową

Dodatkową płetwę stabilizacyjną

Przedłużkę wiosła

Kamizelkę asekuracyjną

Tak jak wspomnieliśmy, nasze deski są wysokiej jakości i cenimy sobie ten fakt, dlatego najważniejszą rzeczą o której musisz pamiętać jest dbałość o każdy element zestawu.

Wypożyczenie zestawu na 24h

19 euro

+ 15 euro za każdą kolejną dobę

Wypożyczenie wózka transportowego dwumiejscowego

15 euro

+ kaucja 150 euro

Wypożyczenie wózka transportowego jednomiejscowego

15 euro

+ kaucja 100 euro

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas lub zadzwoń!

    Adres:

    Obala Sv. Ivana 47e, 22242
    Jezera, Chorwacja